Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 15 (1 hónap múlva 16) éves...

15 (1 hónap múlva 16) éves fiúnak adnak be antibiotikumot injekcióval?

Figyelt kérdés
Szégyellem magam,de nem tudok lenyelni egy gyógyszert se.Kiskoromban majdnem belefulladtam egybe,ezért egyszerűen képtelen vagyok,félek tőle.Viszont baromi fontos lenne,hogy kapjak antibiotikumot.

2014. máj. 31. 01:27
 1/5 anonim válasza:
Engem kis koromba bevittek kórházba és infúzióra kötöttek. Maradhattam volna otthon ha beveszem a gyógyszereket. De egész karácsonyt a kórházba töltöttem mert képtelen voltam. Mára már megy. Próbálkozz basszus..
2014. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

És akkor egyből ilyen kis finnyás anyámasszonykatonája kell legyél ?

Ez oylan, hogy engem edzésen egyszer megvertek, és sosem sportolok többet. Hülyeség...

Tanuld meg legyőzni a piti kis félelmeidet.

2014. máj. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán,de kérdezd meg a dokidat egyszerűbb
2014. máj. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet folyékony is, csak tripla adagot kapsz, mert az eleve kisebbeknek van kitalálva :D


Vagy szétrágod a tablettát gyorsan, igaz ekkor kicsit csökken a hatása és az íze is rossz lesz.


10-11 éves koromig én se tudtam lenyelni, aztán megtanultam lassacskán, leírom lépésenként:


Pár korty vízzel, hátrahajtod a fejed, és amikor majdnem hátra ér a fejed nyelsz egyet és szépen 'lecsusszan'.


Ennyi. Hidd el, ha 1x ráérzel h kell simán menni fog és azon gondolkodol h eddig miért féltél tőle.


Nem kínoznám magam szuri-val, mert fáj + drágább is jóval.

Többszöröse az ára 1-1 adagnak is, mint 1-1 tablettának.


Jó Hajnalt! :DDD :)))

2014. máj. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egy ilyen idős gyereknek ez nem indikáció. Nyeld le szépen.
2014. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!