Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban sürgősségi műtétek...

Kórházban sürgősségi műtétek (traumás sérülés) után meztelenül kerül vissza a beteg a szobájába az ágyába?

Figyelt kérdés
Tehát pl. lábtöréssel kerül be valaki, műtik, műtét után meztelenül van az ágyában? Gondolom az utcai cuccot nem adhatják vissza rá. Hogy van ez?

2014. máj. 31. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem voltam meztelen, de a váalszolni nem tudok ennél jobbat
2014. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy -
2014. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Max kapsz kórházi pizsamát

Vagy kérd meg valamelyik hozzátartozód, hogy legközelebb hozza be a pizsid -

2014. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Pucéran csak az intenzíven vannak a betegek.
2014. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Műtőbe alapból meztelenül viszik be a beteget, amúgy ha nincs kórházi pizsije, utcai ruhája van, nem fogják rá visszaadni(utcáról rengeteg baktériumot be lehet vinni, nem véletlenül tilos a látogatóknak a beteg ágyára ülniük). A kórházi pizsiről annyit, hogy vagy van-vagy nincs, inkább a nincs a gyakoribb. De műtétek után meztelen a páciens, akkor is ha mondjuk csak egy bokaműtétről van szó...
2014. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom máshol hogy van, de nálunk az intenzíven nincsenek meztelenül a betegek. Sőt műtőbe is köpenyben és eldobható alsóneműben.

Műtét után is köpeny van a betegeken.

2014. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem már rég elmúlt ez a meztelenkedős időszak. volt nekem nagy térműtétem, bokaműtétem, sok mindenem, gerinc-érzéstelenítéssel, de mindenhova mehettem boxerben + vmi hálóing-szerűségben
2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem húsz éve volt bokaműtétem, a nővér műtét előtt kezembe adott egy hálóinget és közölt, hogy csak az, semmi más ne legyen rajtam.

A műtőbe betolva azt is levették rólam és betakartak egy lepedővel.

Azt hiszem inkább csak férfiak voltak bent, talán egy vagy két hölgy.

F.

2019. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!