Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy anyajegy a nyakamon,...

Van egy anyajegy a nyakamon, és nagyon utálom hogy ottvan! Idegesít, meg eléggé rondának találom! Ezért le szeretném szedetni! Ezt mondtam anyukámnak is, ő azt mondta inkább ne mert ha leszedik valami rákot lehet kapni a későbbiekben! Ez igaz?

Figyelt kérdés

Ha igaz,biztos nem szedetem le! De nagyon idegesít,szóval azért jólenne leszedetni! Ha nem okoz semmit,akkor mit ajánlatok mivel a legbiztonságosabb és legegyszerűbb leszedetni?

És mennyi ideig tart ez a dolog! Pl. ha holnap elmegyek az orvoshoz,akkor mikorra kerűl le rólam?


2014. jún. 5. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk először kérdezd meg, hogy érdemes-e leszedni, azt mi innen nem tudjuk megmondani. Utána majd megbeszélitek a részleteket.
2014. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A szokásos menet ilyenkor, hogy elmész bőrgyógyászhoz(sokszor kell azt mondani, hogy sokszor beleakadsz és félsz, hogy belekapsz(tapasztalat)). Ő elküld a sebészetre ott kapsz egy időpontot és vissza majd akkor leszedik, vagy bemész a sebészetre és nem időpontot ad hanem le is veszik ott. Amúgy, nem nem okoz rákot, nekem többet is vettek le köztük olyat is amibe bele kaptam, mégsem lett semmi bajom.
2014. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérsz időpontot bőrgyógyászatra, elmész, szépen okosan elmondod, mi a a bajod, és a doktornéni/bácsi készségesen válaszolni fog.
2014. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek!:)
2014. jún. 5. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt egy orvostól kell megkérdezni. Ha anyukád nem az, akkor nem tudom, honnan tudja ilyen biztosan a dolgot...


Nyugodtan menj el, érdeklődj az orvosnál. Úgysem úgy működik ez, hogy ott helyben neked esnek, és leszedik. Ez csak egy konzultáció lesz, minden más ez után következik csak.

2014. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem szedtek le anyajegyet konzultáció nélkül
2014. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben!:) Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jún. 5. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Az anyajegy leszedetése, ha nem egészségügyi ( hanem szépészeti)okból történik akkor fizetős.
2014. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:3
2014. jún. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!