Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek hogy ne kelljen...

Mit tegyek hogy ne kelljen tesiznem?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem van és lúdtalpam,jártam gyógytornára 1 évig,de most abbahagytam (szeptembertől újra megyek) meg a bal vállam iszonyatosan fáj,ha megerőltetem,valahogy nem lehetne elérni az orthopédián hogy ne kelljen tesiznem? főleg hogy heti 5x lesz,és elég sokat kell majd gyalogolnom a sulihoz,kifog készülni az egész hátam...most ne hogy azt írjátok "hogy ne sírjon már a szád ilyenekért" mert tényleg nem lustaságból mondom...

2014. jún. 26. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiszívem, ha jársz ortopédiára akkor ott ezt megkérdezed, ha indokolt, ad felmentést.
2014. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ortopédián kellett volna eddig is felmentést kérni, ha problémáid vannak. Pont azért jársz gyógytornára, hogy úgy mozgassanak meg, ahogy az nem árt neked. Nem is érte, hogy mehettél eddig normál tesiórára, ha ilyen súlyos.
2014. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvostól kérdezd meg, lehetséges olyan, hogy ha az orvos indokoltnak tartja, hogy valaki csak gyógytornára jár, és nem tornázik az iskolában. De az 5 óra az akkor is 5 óra, csak lehet, hogy egy részét ki lehet váltani úszással.
2014. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
volt egy már egy időszak mikor sokkal rosszabb volt a gerincferdülésem,és még is tesiznem kellett
2014. jún. 26. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
gerincproblémás és anno tesiből felmentett felnőttként mondom, sportolj szépen és tesizz! jobban jársz
2014. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakszerű úszás, és a konditeremben jó pár gyakorlat ami rengeteget segít.. Sportolj mert a semmittevés a legfájdalmasabb ebben az esetben
2014. júl. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz jobb a hátadnak, hogy nem csinálsz vele semmit, hanem hogy szépen eljársz gyógytornára meg úszni.

Azt majd a szakorvos megmondja, hogy a normál tesiórán részt vehetsz-e. Szerintem többet használ, mint árt; inkább csak egyes gyakorlatokat kell majd mellőznöd, erről kérdezd meg a szakorvost, meg a gyógytornászt.

2014. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!