Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan tudnék szerezni szakorv...

Honnan tudnék szerezni szakorvosi igazolást hogy ne kelljen tesiznem?

Figyelt kérdés
Egyetemen a tesi egy katasztrófa,nem szeretnék járni,ami sportot meg szeretek,azt nem fogadják el aláírásként.:( Viszont egészséges vagyok,gondolom nem lesz könnyű szerezni igazolást mondjuk asztmáról.Tud vki segíteni?
2009. szept. 30. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosodtól. Csak ne várd tőle, hogy a 158 cm-edhez társuló 85 kilódat karcsú és szilfid alaknak tekintse. Szóval inkább mozogj. És sokkal könnyebb a többiekkel együtt, mint magányosan futkosni vagy úszni faltól falig.
2009. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért nem akar tesizni, mert lusta, vagy valami, hanem mert tényleg rossz. A mi sulinkban is az:S Háziorvostól lehet amúgy ilyet kérni.
2009. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van gerincferdülésed akkor is kiír.Amúgy miket kell csinálni egyetemen tornaórán?Mert én se vagyok jó és hamarosan megyek egyetemre.
2009. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
160 centi vagyok és 50 kiló,tehát nem túlsúlyos. Egyébként futás meg gimnasztika,ugrálás minden ami egy tornatermi tesin kell. Csak elég sok ismétlésszámmal,én meg nem szeretek mások előtt beégni hogy pl.3 kör után kifulladok stb. A többiek meg vígan lefutnak 20 kört :S szóval szeretek én mozogni csak a saját tempómban,nem szeretem ha még 30 an látják miket bénázok :D
2009. okt. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!