Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz kéne mennem?...

Milyen orvoshoz kéne mennem? (csomó a combban)

Figyelt kérdés

Találtam egy csomót a combhajlatomban, kb 1-1.5 centiset. Tudom, hogy orvoshoz kell fordulnom, de milyenhez? Nőgyógyászhoz? Vagy háziorvoshoz? Valaki máshoz? Én úgy érzem, hogy ez a valami egyre nő és kezdek megijedni. Nyomásra érzékeny, nem piros, biztosan nem pattanás vagy ehhez hasonló dolog. A mérete nem csökken, csak apránként növekszik.

Kérlek segítsetek!!! :(

19 L


2014. jún. 26. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig így elsőre furunkulusra tippelnék.
2014. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a szokás, hogy először háziorvoshoz megy el az ember, és ő fog téged beutalni valamilyen szakorvoshoz!

És ne aggódj! Menj el holnap a háziorvosodhoz, ő majd megmondja, hogy mi legyen a következő lépés!

2014. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy nyirokcsomót találtál meg? Ha az lenne, nyomásra érzékeny, az jót jelent. Lehet, hogy bekaptál valami kis gyulladást, amiatt van. Szerintem várj vele egy pár napot, ha nem múlik, doki. Legjobbakat!:)
2014. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tuti fix, hogy nem nyirok, az nem tart el ennyi ideig, ráadásul mint mondtam, növekszik :( Azt olvastam, hogy a furunkulus gennyedzik. Ez nem. "Kemény" a tapintása is. Viszont nem messze ettől sikerült beszereznem egy furunkulust (legalábbis olvasottak alapján az az), rossz borotva eredménye. Ez már viszont rendesen fáj. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?
2014. jún. 26. 23:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszi az eddigi válaszokat :)
2014. jún. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!