Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskolában, amikor az...

Középiskolában, amikor az egész osztály megy ilyen iskola orvoshoz "általános" vizsgálatra lehetséges, hogy nem csak póló+nadrágot kell levenni, hanem alsógatyát is?

Figyelt kérdés
Szóval ma voltam anyummal beiratkozni a középiskolába (dunaújváros, kero) és ott a védőnő mondta, hogy majd év közben többször is lesz valamilyen vizsgálat, iskolaorvosnál. Hallottam, és olvastam is olyat, itt a gyakorin, hogy herevizsgálat is van! Ez igaz? Jó gondolom nem minden iskolában, így első sorban azok válaszát várom, akik ebbe az iskolába járnak, jártak. Előre is köszönöm. 14/f

2014. jún. 27. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim válasza:
A mi iskolánkban soha sem kellett levenni(egyenlőre :D ) de nem hinném,csak pólót és lányoknál melltartót,ne izgulj ;)
2014. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
62%
Én már kijártam az alap,- és a középfokú oktatást, sőt, az egyetemet is befejeztem, de nálunk az orvosi vizsgálat sztetoszkópos végighallgatásból, vérnyomásmérésből, reflexkalapácsos vizsgálatból, testsúly és magasságmérésből állt. Herét egyszer se néztek. Szombathely, Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, 8 osztályos gimibe jártam, (előtte az általánost is ott jártam) általánosba 1989-1993-ig, aztán gimi 1993-2001-ig
2014. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) De, ha mégis a boxeremben akarnának turkálni, tuti, hogy helyre tenném a doki orrsövényferdülését :D
2014. jún. 27. 12:23
 4/61 anonim ***** válasza:
69%

hu de kemeny vagy.


Amugy meg mit zavar ha a doki megvizsgalja a heredet, hogy minden oke? Pont a te erdeked lenne.

2014. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Súly- és magasságmérés, vérnyomásvizsgálat lesz, és a pólódat meg a cipőt-zoknit kell levenni, mert gerincet és talpat is néznek, hogy van e elváltozás. Többre nem kötelezhetnek, de igazából még ezekre sem.
2014. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
50%

Mert ha mégis meg kell vizsgálnia, akkor mi van?

Orrba vágod, mert meg kell néznie, hogy rendben vagy-e?


A lányok ennyi idősen már nőgyógyászhoz járnak!


Látod, ez a fajta viselkedés az oka annak, hog y a veled egyidős lányok az idősebb fiúkra buknak. Mert ők már nem ilyen nyifáncásak.

2014. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Nyugodtan "bukjanak" az idősebb fiúkra. El hiheted, ha van valami bajom, vagy úgy érzem van, nyilván elmegyek orvoshoz.

Köszönöm az - értelmes - válaszokat.

2014. jún. 27. 12:29
 8/61 anonim ***** válasza:
66%
miert te szerinted ertelmes kerdest tettel fel?
2014. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Akkor hülye kérdésekre minek válaszolsz? Mondjuk nem értem, hogy egy iskola orvos miért akarja megvizsgálni a nemi szervem, lol. Nyilván vannak olyan orvosok akiknek ez a dolga, szerintem neki pont nem az.
2014. jún. 27. 12:50
 10/61 anonim ***** válasza:
65%

mert te aztan kis suttyo 14 eveskent pontosan tudod mi egy doki dolga. LOL.


Ennyire szegyellos vagy 14 evesen? Jaj, csak a doki bacsi/neni nehogy meglassa a futyimet? Ha meglatja orrbavagom?


Szerinted ez normalis?


Azt majd a doki tudja hogy mit kell megvizsgalni, nyugodj meg felesleges dolgot nem csinalnak. Arra figyelj hogy az alsogatyad ne legyen feknyomos.

2014. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!