Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Solutio Antisudorica szerrel...

Solutio Antisudorica szerrel kapcsolatos kérdéseim vannak. Többi lent?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete használom a tenyeremen és a talpamon és a tenyeremen semmit nem használ. A talpamon többé kevésbé. Kérdéseim a következők:


- A ki használta már ezt, mennyi idő után volt látható/érezhető a változás?


- Napra lehet menni ha ezt használom?


- Miért van az, hogy amikor rákenem a lábamra, egyből az egész talpam izzadt lesz?


Köszönöm a válaszokat:)



2014. jún. 28. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

én hónajra használtam,de nekem egyből használt és elég volt heti egy alkalom arra hogy ne vízesedjek le.Nekem az első alkalom után már használt.


Talpon,tenyéren használod így mehetsz napra és ha bekend ezen testrészeid akkor várj vele egy kicsit hogy meg száradjanak,tehát ne húzz rá azonnal zokni,és ne fogj meg mást,pár percet várj és esete használd leginkább.


MÉg használd pár hétig és ha nincs eredménye akkor kérj gyógyszertárba segítséget,mert akkor neked egyszerűen nem válik be ez a szer.Sajnos nem mindenkinek válik be.

2014. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

Talpamon már kicsit jobb a helyzet, de szinte cserepesre szárítja, viszont testápolóval (vagy lábápolóval) nem merem kenni, mert félek, hogy újra izzadni kezd.

Még a héten használom, remélem beválik.

Ha esetleg nem lesz jó, tudnál ajánlani esetleg valami hasonló szert?

Köszönöm:)

2014. jún. 30. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt, megmuttettem magam attól lett jó a tenyerem. Talpat nem tudják megcsinalni így az még megvan de semmi nem jó rá még az Idros sem
2014. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hintőporra nem gondoltál a szárazság ellen,vagy ha elmész gyógyszertárba ott is kérhetsz segítséget,tanácsot.De nem is jó ha minden nap használod.


Egyik ismerősőm pasija van ilyen atombakancsba egész nap a munkája miatt és ő hintőporozza de nagyon beszorja a lábát és állítólag segít.

2014. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3as

Tudnál "mesélni" a műtétről?


4es

Nyáron nem mászkálhatok hintőporos lábbal ha papucs van rajtam. Mindenesetre köszi a tippet:)

2014. júl. 7. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom de otthon megpróbálhatod este a hintőpor használatát.
2014. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!