Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Recepttel kapcsolatos kérdésbe...

Recepttel kapcsolatos kérdésben segítség? Eü magas támogatás jelentése?

Figyelt kérdés
két gyógyszert írt fel az orvosom,a 100 db-os 0,25 ös frontint,valamint egy kedélyjavítót..mennyi így ennek az ára? Eü magas támogatás van rajta bejelölve..így még receptet nem kaptam
2014. jún. 25. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha magas támogatás van kipipálva akkor gondolom kevesebbe fog kerülni,ha kevesebbe fog kerülni akkor minek akarsz jelentgetni?

Előbb menj be a patikába és kérdezd meg hogy mennyi,aztán csinálj bolhából elefántot :)

2014. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÖÖÖÖ,lehet félre értettél? A jelentését kérdeztem,nem jelentgetni akarok :) De köszönöm a hasznos válaszod!
2014. jún. 25. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszerenként változó, nekem a tesztcsík ha simán támogatott akkor is 80% támogatás, de ha kiemelt EÜ, akkor 3 hónapra kapok 9 dobozt, amúg csak 3-at.

De beirod google-be, elég sok oldalon fent van, hogy mi mennyi kb.

2014. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!