Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki tud jó sebész orvost az...

Ki tud jó sebész orvost az Uzsoki kórházba? Aki jó orvos és nem pénz éhes.

Figyelt kérdés
Uzsoki kórház, sebész

2014. jún. 30. 12:16
 1/3 anonim válasza:
Dr Mester Gabor sebeszt semmikeppen nem ajanlom!A doktor ur borzasztoan penzehes.A 2 mondataval mar a magánkórházat ajánlja több százezerért és borzasztoan felületes kapkodos.én egy gombot sem varratnék fel vele nemhogy a sebészi kése alá feküdnék.Egyébként is arrogáns és lekezelő .
2021. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos nekünk sincsen jó tapasztalatunk vele.Az én páromat megmütötte több 100000ért amit természestesen nekünk is az uzsoki kórházban rögtön 5 perc után felajánlott,mondván év minimum a várakozási idő.A magánkorhazban viszont a több 100000 eltétele után még arra se vette a fáradságot hogy ránézzen én nem ajánlom!!!!!
2021. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi nekünk is 2 perces gyors kivizsgálás után az uzsokiban rögtön a Magánkorhazat ajánlotta .ÉN ES A férjem ezt a kisnyugdijunkbol sajnos nem tudjuk finanszirozni es mondtuk is neki.Kértük vegyen várólistára amire ķözölte hogy az bizony nagyon hosszú és jöjjünk vissza és hivjuk telefonon ez ügyben illetve keressünk más orvost.Amikor ujra kerestük már a telefont se vette föl.
2021. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!