Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miből áll egy végbéltükrözés?...

Miből áll egy végbéltükrözés? Fájdalmas ha nem altatnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

El kell mennem egy ilyen vizsgálatra és az altatást nem engedik egyéb egészségügyi okokból. Nagyon félek.

17/L



2014. jún. 30. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájdalmasnak nem mondanám,inkább kellemetlen és picit megalázó.
2014. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére nem volt, de ismerek több olyat akinek igen és Édesapám orvos. Bóditással sem lehet? AZt mondják nagyon kellemetlen...
2014. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne megalázó? Ez a beteg fejében dől el. Ha úgy állsz hozzá, hogy neked akarnak segíteni, akkor nem lesz az. OK, le kell venni a fehérneműt és bemutatni a végbélnyílást, ez még önmagában nem megalázó.
2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit kell bemutatni? Marhaság. Háttal fekszel az orvosnak, és még le is takarnak.
2014. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is arra gondoltam, hogy hátul van. :-)

De ez is csak erősíti, amit írtam.

2014. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta mióta a kérdésed kiírtad, már biztosan átélted. Hát én is, és nagyon nagy fájdalommal járt bódítás mellett is végig éreztem mindent.
2014. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszedálnak, mindenkinek más a fájdalom küszöbe.
2014. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!