Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Négy egyre le esett a vércukor...

Négy egyre le esett a vércukor színtem mit tegyünk? Most kéne be adnom 10 egységnyi inzulint Be adhatom éjszakait? Ettem kenyeret sonkás felvágottal

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem varj egy orat, es szurj kevesebbet.

Es egyel meg valamit.

Mellesleg azert ha felhivnad az ugyeletet es mondjuk az ugyeletes doki mondana a-t vagy b-t az jobb lenne szerintem.

2010. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Hát már be adtunk:-(((

Csak nem lesz gond

Ettem négy vékony szelet kenyeret sonkás felvágottal

Remélem nem lesz gond éjjel

2010. jan. 5. 22:28
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!

A 4,1 az teljesen jó!! Ez még nem alacsony.

Beadhatod az éjszakait, de a kenyér mellé valami gyórs felszívódásút is kell enni!!!! Pl:2dl tej

A kenyér lassú felszívódású, ezért lassan emeli a vc-ot. Mennyi kenyeret és milyet ettél?

Friss cukorbeteg vagy? Segítsek valamiben?, szerintem nem vagy tisztába sok mindennel, jól gondolom?

2010. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ok rendben hát iszok tejet Igen két napja inzulinozom magam és igazán nem tudom nagyon mi hogy van .

Az mindegy hogy 1,5 vagy 2,8 -as a tej??

Csak attól félek hogy be adtam és nagyon le viszi

3 vékony szelet kenyeret ettem gépsonkával

2010. jan. 5. 22:35
 5/21 A kérdező kommentje:
Teljes kiörlésű kenyér volt amit ettem
2010. jan. 5. 22:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap 3 alá ment, én beadtam magamnak az éjszakait, kicsit többet ettem, mondjuk ilyenkor már csak egy joghurtot eszem...
2010. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát én sem eszem többet de most meg ijedtem. És muszály voltam enni
2010. jan. 5. 22:39
 8/21 anonim ***** válasza:
Az a legszomorubb, hogy a korhaz ahol beallitjak inzulinra nem ad minden esetre felvilagositast, hogy mikor mit kell tenni.
2010. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát igen az biztos így van amit írtál. Most rettegek is rendesen nem e lesz gond éjjel

Ez az egészségügy agy nagy nulla

2010. jan. 5. 22:40
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen mindeggy hány %-os a tej. Sokat eszel utóvacsinak, ilyenkor már nem kellene 3 sz kenyér!!Tej viszont kell. Nem beszélted meg az orvosoddal ezeket a dolgokat? Hány éves vagy?

Ma reggelre leesett a vc-od, vagy miért félsz??

2010. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!