Elvágtam az ujjam?

Figyelt kérdés
2 napja elvágtam a mutatóujjam felső részét a köröm oldalán. Kissé mély a seb, viszont nem vérzett. Kitisztítottam,fertőtlenítettem( Betadine) majd bekötöztem, látszik, hogy gyógyult, viszont még mindig érzem hogy fáj, viszont nem a sebnél érzem, hanem a bütyöknél. Lehet hogy megütödött a bütyök, ezért érzek ott kisebb fájdalmat? Tegnap és ma már bekentem aloe vera-val is. Nem lehet nagy gond ugye? ÉS kb mennyi idő alatt gyógyulhat be? 5 nap múlva megyünk Horvátországba, tudok majd strandolni?

2014. júl. 4. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Legalább 1 hét kell mire a seb begyógyul és a fájdalom is eltarthat pár napig, van amikor 2-3 nap múlva a seb kicsit begyullad, én ilyenkor Tetran krémmel szoktam bekenni és sebtapaszt teszek rá, ez gyorsan rendbehozza.
2014. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!