Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosom éppen szabadságo...

A háziorvosom éppen szabadságon van ezért nem tudtam hozzá menni, nem volt kiírva ki helyettesíti és maga a rendelő is zárva volt. Bementem egy másik közeli rendelőben ahol közölték, hogy ők pedig nem fognak megvizsgálni. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Kérdezem, hogy miért van az, hogy nem akarnak megvizsgálni? Nem kevést pénzt kifizetek minden hónapban a biztosításért.

A sztori kicsit kicsit hosszabb, ide nem fér ki, de ha valakit érdekel az alábbi link-en megtalálható: danielisz.wordpress.com/2014/07/05/talald-meg-a-hibat/



2014. júl. 5. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

elolvastam

én a helyedben felhívtam volna az ügyeletet, hogy ők vannak-e az adott időszakban, illetve felveheted a kapcsolatot a betegjogi képviselővel

maximálisan megértem, hogy kiakasztott a dolog, engem is kiakasztott volna, de sajnos nem tehetsz mást

2014. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolast!

Senkinek nem akarok rosszat csak nem fer a fejembe egy orvos miert nem segit ha tud?

Most mar szerencsere jobban vagyok, legalabbis ugy erzem es ez az ami szamit.

2014. júl. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!