Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tb alapon rendelő terhesgon...

Ha tb alapon rendelő terhesgondozót szeretnék váltani, akkor egy másik kerületben található klinikán ( mivel a sajátunkban nincs kórház), kötelessége térítésmentesen elvállalni annak az orvosnak, akihez megyek rendelésekre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, mert szabad orvos választás van. Azért készülj fel, hogy lehet, hogy pampogni fognak.
2010. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs akadálya. Én a III. kerületben lakom és az I-en szültem. Bementem, beszéltem a dokival és oda jártam. Csak legyen beírva a kis könyvedbe, hogy ki az orvosod, mert ha netán valami baj talál lenni és hamarabb kell menned, akkor nehogy elküldjenek.
2010. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért is akarok váltani, mert egy csomó vizsgálat elmaradt a babával kapcs, eddig végig az eredményeimmel volt elfoglalva a dokim, közben 28 hetes lettem és UH-ot, méhszájat hónapok óta szinte nem csinált.

Méh állapotáról a könyvemben ráadásul egy betű nincs, pedig - állítólag - kellene lenni.

Jah, és a hab a tortán, hogy kereken visszautsított, hogy ő nem vállalja a szülésemet.

Indoknak, érvnek, remélem elég lesz a másiknál ennyi.

2010. nov. 29. 07:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Méhszájat nem minden doki néz a 28. hét előtt, iskola válogatja, szerintem ez nem gáz. UH meg a 18. hét után csak a 28-30. héten esedékes. Hogy nem vállal szülést, ez is érthető, nem akarja, hogy tönkre menjen a magánélete, nem minden nőgyógyász vállalja fel, hogy a munkaidején túl bejön bármikor szülést vezetni. Persze, ha szeretnél választott orvost, akkor valakit megkérhetsz, ha nem a területileg illetékes kórházba mész, akkor sem fognak elzavarni.
2010. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!