Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Barátom HIV tesztet csinált....

Barátom HIV tesztet csinált. Előzőleg írtam erről Azt állítja mivel bőrgyógyászat az eredetit nem adják oda, csak másolatot. Igaz ez? Mert szerintem.

Figyelt kérdés

bárhova megyek kinyomtatott ambuláns lapra orvosi pecsétet nyom és aláírása van rajta tollal.

Szerintem a HIV vizsgálatnál is így működik a dolog.

Orvosi pecsét és pecséten aláírás. Bár hol jártam orvosnál így volt mindenütt


2014. júl. 12. 16:41
1 2
 1/19 C0r3 válasza:
28%
Bőrgyógyásznál HIV teszt. Ahhoz csak gratulálni tudok:)
2014. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nagyot csalódtam benne:(

megállapodtunk hogy addig nem fekszem le vele, míg nem vizsgáltatjuk meg magunkat.

állítja minden rendelőben más papírok vannak, máshogy adják ki a papírokat.és hogy eredetit maguknál tartják

2014. júl. 12. 16:44
 3/19 anonim ***** válasza:
biztos van aki tudja a választ. Én csak azt sejtem, hogy negatív a lelete. egyáltalán miért ment tesztre?
2014. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ebben az országban MINDEN EREDETI PAPÍRT MEGTARTASZ A HIVATALNÁL MEG MARAD A MÁSOLAT. Ennyi
2014. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
bocsánat ott kapta beutalót a vizsgálatra ahova elment és a vért levették tőle. nem ott vették a vért tőle, csak eredményt bőrgyógyi kapta meg
2014. júl. 12. 16:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne akkor gumióvszer. A vizsgálat elég drága.
2014. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4es köszönöm

én is úgy tudom bárhova megy valaki eredeti a betegnél marad

2014. júl. 12. 16:46
 8/19 A kérdező kommentje:

valószínű szakítok majd vele. igen tudom, de orális szexnél pl. óvszert nem húztam előző barátomnál sem.

mondjuk ott nem volt ilyen hercehurca a papírnál.

szerintem van aki odafigyel erre és csak ekkor létesít szexuális kapcsolatot másikkal, van aki nem.

én óvatos vagyok ezen a téren, ilyen vagyok.

2014. júl. 12. 16:48
 9/19 anonim válasza:
Tök jó. Csináltassátok nyugodtan UGYAN OTT! Hiszen ezt bármelyik SZTK-ban kötelesek megcsinálni. UGYAN OLYAN lapot fogtok kapni.
2014. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
hülye vagy, mindenkivel gumi nélkül fekszek le és kutya bajom.
2014. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!