Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van mostanában egyre...

Miért van mostanában egyre több, anya jegyem, és a nagyon lebarnúlt bőr részeimen apró, fekete pontok? Ugye, ez nem a bőrrák kezdő tünetei? Bőrgyógyászat, vagy Onkológia?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok,a szabadban. Sokat vagyok,a napon. És nemrég jól lebarnúltam,a strandon. Imádok barnúlni,és szeretem a napot. De mostanában,egyre több az anya jegyem,és a jobban lebarnúlt részeken,vagyis a jobban lebarnúlt végtagjaimon,apró fekete pontok jelentek meg.De már egyre több! Bőrgyógyászatra elmegyek,de remélem hogy nem korai bőrrák jelei. Azt ólvastam,most hogy a korai stádiumban jól gyógyítható!

#anyajegy #bőrrák...
2014. jún. 14. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menjél, az onkológiára nem esik be az ember csak úgy.
2014. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben én is sokat voltam a napon, könnyen és szépen barnulok. Pár éve észre vettem, hogy főleg a dekoltázsomon és az érzékenyebb területeken szaporodnak rajtam a nem kiemelkedő anyajegyek, meg szeplőszerű foltok. Voltam bőrgyógyásznál, aki azt mondta, hogy minimum 50 faktoros naptej ha napon vagyok, de egyébként nagyon mérsékeljem még így is az ott töltött időt. Mivel eü-ben dolgozom, találkoztam pár bőrrákos beteggel és nekem bőven elég volt ahhoz, hogy az egészségem felé billenjen a mérleg a napbarnított bőrömmel szemben.

Igen, jól tudod, korai stádiumban még valóban gyógyítható a bőrrák. Minél előbb vizsgáltasd meg magad!

2014. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!