Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jártatok már így clexane...

Jártatok már így clexane beadásnál?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyobb levegőbuborék az injekcióban, amit kinyomtam, és úgy adtam be, hasba. Ez után véres volt a tű, és kicsit vérzett. Elvileg ugye nem szabadna kinyomni belőle semmit, mert légzáras, de olyan gyorsan akartam túlesni rajta, hogy erről megfeledkeztem. Lehet ebből baj?
2014. júl. 15. 14:54
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg semmi bajod nem lesz belőle, de a legközelebbinél figyelj oda kicsit jobban. Úgy értem , amikor benyomod a tűt, mielőtt befelé nyomnád az injekciót, előtte húzd egy kicsit vissza a fecskendő végét és csak akkor nyomd be, ha nem vér jön vissza, akkor ugyanis vénába szúrtad, de ennek általában kicsi az esélye. Vénába nem adható, akkor máshova kell szúrni. Természetesen az hogy kicsit vérzik, az természetes, végül is ha egy tűvel megszúrod az ujjad az is vérzik. Légteleníteni pedig tényleg nem kell, mert direkt úgy van csinálva, így megy be annyi hatóanyag asmennyi kell. Majd belejössz, én 12 hétig adtam magamnak terhesség alatt és utána 6 hétig, reggel-este. Egyébként ápolónő vagyok, de persze én is mindig gyorsan túl akartam lenni saját magam szurkálásán. :)
2014. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem pedig igy mutatták a kórházban ,hogy tartsam függőlegesen az injekciót, pöcköljem meg,hogy a levegő felment, azt nyomjam ki, és amikor már nincs levegő akkor adjam be magamnak!
2014. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!