Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Étel érzékenység kimutatható...

Étel érzékenység kimutatható vérvételből?

Figyelt kérdés

Nagyon erős, kínszenvedő hasi görcsök törnek rám néha, hasmenéssel társulva. Előtte párszor volt, hogy csak pár másodperces fájdalmam volt de már az is van..Annyira fáj, hogy nem bírok menni.

Elmentem a háziorvosomhoz, aki elküldött vérvételre, és hasi uh-ra. Étel érzékenységre is gyanakszom. Igazából nem tudom mitől. Egészségesen eszem, sőt nem eszem már annyi tartósítószeres édességeket, csokikat, péksütiket. Ezekről lemondtam, mer életmódot akartam váltani. De rosszul vagyok sokszor, és nem tudom egyszerűen, hogy mitől. Érdekes, hogy régen ezeket, és a mértéktelen zabálást is bírta a gyomrom. Ráadásul most már nem eszek össze-vissza.. :(

19/L



2014. júl. 21. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,nem mutatja ki.Nem tudom Mo.-on,de itt Ausztriaban vannak laborok ahol csinaljak,de rettentö draga.Egy ismerösöm elment laborba ,ö 800€ fizetett,sok mindent megneztek nala,vert,szekletet,talan vizeletet is vettek.
2014. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pfffu....Hát akkor ez a kivizsgálás elég lesz szerintem.

Aztán ha még ezután minden eredmény jó lesz, akkor azt hiszem inkább kitapasztalom mit egyek, mit ne.

2014. júl. 21. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt talaltam neked,ha megis meggondolod magad.


[link]

2014. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 27. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!