Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy hízlaljam fel édesapámat...

Habzsidozsi kérdése:

Hogy hízlaljam fel édesapámat hogy legalább tudjon mozogni?

Figyelt kérdés
Apukám fekvő beteg, napi 3 bébi ételt adnak neki ami szerintem nem elegendő egy felnőtt 60 éves szervezetnek ami most fogyott le drasztikusan.Nehezen tud valamit megfogni, többnyire csak az ujjával tudja nehezen össze csípenteni és arrébb tenni a dolgokat.Nem tud lábra állni.A hasában PEG készülék lett beültetve, nem tudom hogy kéne táplálnom mert a nővérek nem mondanak semmit és ha így folytatodik apukám ghjamarosan jobb létre fog szenderülni.Kérlek segítsetek hogy hogyan tápláljan pluszban hogy életképes legyen.
2014. júl. 27. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nutridrink.

Állítólag a csokis rettenetesen rossz. Gyógyszertárban kapható.

[link]

Nem is drága.

Jobbulást!

2014. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sportolóknak szánt fehérjeitalok ill energiagélek kiegészítésnek is jók lehetnek, de beszélj az orvossal
2014. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem rossz a nutridink. mikor apám rákos lett két pofára ezt ittam,mert kaptunk egy csomót. nagyon fini:)
2014. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak speciálisan PEG-be való tápszerek, amik direkt magas kalória, fehérje, energia tartalmúak. Illetve sokféle tápszerek, kaphatsz rá szakorvosi javaslatot.
2014. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudjátok hogy milyen vitaminokat kéne adnom neki hogy megerősödjön a szervezete?A kórházban max bébi kaját adnak.
2014. júl. 28. 15:42
 6/8 anonim válasza:

Most ez lehet, hogy hülyén fog hangzani, de a kalácstól lehet, hogy felszed pár kilót! Reggelizzen szinte minden nap kalácsot és lehet, hogy egy picit jobban fog hízni!

Nekem ezt kiskoromban egy orvos javasolta, mert bármit ettem semmitől se híztam, különféle gyógyszereket is szedtem, de azok sem használtak semmit! Remélem megfogadod tanácsom és jobban lesz apukád!! :)

2014. júl. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Adnék én neki de sajnos nem tud nyelni.. :(
2014. júl. 29. 11:24
 8/8 anonim válasza:
Esetleg infúzió?
2014. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!