Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Több éves tapasztalattal...

Több éves tapasztalattal rendelkező, emberséges, magánpraxist is folytató felnőtt fül-orr-gégészt keresek, tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
Budapesten szeretnék találni valakit. Fontos, hogy tapasztalt legyen, mert egy nem mindennapi krónikus esettel fordulnék hozzá, ami alaposabb utánajárást, alaposságot és tapasztalatot igényel.

2014. júl. 31. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Két orvost javasolnék:

Az első dr.Balogh Katalin a Budai Egészségközpontban.

Nagy tapasztalat,jártas a Magyarországon kevésbé ismert,új terápiákban is,kedves.

Viszont nagyon drága,és szerintem kicsit lehúzós is,mert minden esetben ct-vel,vérvétellel kezdenek,ami alapból 40-50 e ft-ra kijöhet.Cserébe biztos lehetsz benne,hogy nagyon jó kezekben vagy.

A másik a Szent Imre kórházban dr.Barkóczi Beáta.Neki nincsen magánrendelése,de lehet hozzá időpontra is menni,ő szintén gyakorlott,lelkiismeretes doktornő

2014. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Dr.Balogh Erikát nem a Budai Egészségközpontban, hanem a Budai Allergiaközpontban találtam meg, mint allergológus fül-orr-gégész, az én problémám viszont nem allergia jellegű.

A másik ajánlott doktornőhöz elmehetek akkor is, hogyha nem vagyok körzetes ahhoz a kórházhoz? Nem csak körzeti fül-orr-gégészetre mehetek? Én így tudtam.

2014. aug. 6. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,a Budai Allergiaközpontban van:)

Egyébként 20 évig volt osztályvezető a Margit kórházban fül-orr-gégészként,az csak grátisz,hogy allergológus és immunológis is,komlexebb tudással rendelkezik.

Barkóczi Beáta doktornőhöz lehet menni más kerületből(mi is rákospalotáról járunk hozzá) is a Margit kórház rendelőintézetébe a Vörösvári úton

2014. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!