Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki ad be nagy dózisú C-vitamin...

Surprise87 kérdése:

Ki ad be nagy dózisú C-vitamin injekciót intravénásan Fejér megyében vagy Budapesten, környékén? Aki járt az úton kérem segítsen!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Édesanyám betegsége abban a fázisban jár, erős kemó és műtétek sorozata után hogy elegünk lett a szikéből és a méregből, ezért c-vitamin vagy b17 (esetleg mindkettő) injekciú kúrát válaszotottuk. Csak ugye nehéz rá orvost, nővért találni. Aki benne van vagy volt kérem segítsen!

Előre is köszönöm! Sziasztok



#Budapest #rák #gyógyítás #Fejér megye #C-vitamin #daganat #injekció #nagy dózisú #intravénásan #b17 kúra
2014. aug. 10. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én beadnám, de sajnos nem vagyok Budapesti.
2014. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy aligha lehet észérvekkel meggyőzni téged, hogy ez nem lesz jó. Meg se próbálom.


Viszont arra kérlek, hogy legyen benned annyi tisztesség, hogy írd be ide, hogyha édesanyád meggyógyult, vagy ha meghalt. Hogy más ne adjon horribilis pénzeket kókler kuruzslóknak (vagy éppenséggel más is felbátorodjon, ha éppenséggel használt).

2014. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan, nagy divat most ...

A C vit. aszkorbin sav, és mivel sav, így mar---------GYOMORVÉRZÉST okoz.

Amibe akár bele is halhat BÁRKI perceken belül is...

2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó. hát persze, kedves utolsó. A gyomrodban levő sósav nem okoz vérzést, de a gyengécske aszkorbinsav majd egyből!

Kedves kérdező, nem akarlak rábeszélni semmire, de én a helyedben sürgősen nyers kosztra fognám édesanyámat (ahogy a sajátommal valóban meg is tettem).

2014. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenképpen megpróbáljuk azóta közelebb kerültem a dologhoz, lassan de biztosan kerítünk valakit. én fiatal vagyok ehhez és laikus de annyit tudok hogy nem aszkorbinsav injekció hanem cevitol ami már a kész aszkorbát. ami más. köszönöm még1szer. sziasztok
2014. aug. 11. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

az aszkorbinsav nem gyengécske, és amit a kérdező tervez, az a kérdésben is benne van: "nagy dózisú C-vitamin"


Igen sósav van a gyomorban, de nem azonos azzal a sósavval amit pl. takarításra használunk, nyilván nem tudnánk meginni súlyos következmény nélkül, még ha kémiailag nagyjából egyezik is az összetételük.

A másik, hogy túladagolható a C vit. is, egyre több az erre irányuló kutatás is.

Egyébként tapasztalatból beszélek, a gyomorvérzéssel kapcsolatban...

Másrészt figyelembe kell azt is venni, hogy a daganatos betegek immunrendszere gyenge, általános állapotuk vacak, tehát mindenféle beavatkozást, kezelést kemikáliát, bármit nehezebben tolerálnak mint az egészségesek.


És továbbra is a kérdező dönt, én csak a saját véleményemet, gondolataimat írtam ler

2014. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mint azt kérték is és én is gondoltam hogy visszaszólok a témával kapcsolatban:

Édesanyám végül nem ment bele az intravénás kezelésbe, nem kell több tű. Más alternatívákkal próbálkozunk és az öngyógyítás-t vettük célba.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat és ha kérdés vagy tanács merülve fel a későbbiekben, szívesen meghallgatom/válaszolok.

Ha mégis alkalmaznánk ezt a kezelést, újra jelentkezem és beszámolok a fejleményekről!

Üdv Nektek!

2014. aug. 16. 09:13
 8/8 Bauxitfőzelék válasza:

Megkésve bár, de a gyomorvérzős mókus emeletes baromságaira kénytelen vagyok reagálni.


1. Az aszkorbinsav vízzel kevert formája hiába sav, aminek töménysége lehet pH 1 is, vagy még ez alá is mehet, attól az még nem fogja roncsolni a lágyszöveteket. Ellenben a tömény kénsav egy cseppje is lukat marhat a kézbe, mert a zsírokra roncsoló hatással van. Ahogy a sósav a fehérjéket szedi szét, kevésbé heves reakcióval.


2. A háztartási sósav ugyan úgy hidrogén-klorid, mint a gyomorsósav is. A különbség az, hogy az üveges csak 10 – 20 % töménységű, addig a gyomorban ennél jóval erősebb is lehet.


3. Valóban nem tanácsos meginni az üveges sósavat, mivel szétmarja a fogakat, szájat, nyelőcsövet. Itt úgynevezett többrétegű laphám található, ellenben a gyomorban hengerhám van, ami képes ellenállni a sósavnak. (Létezik gyógyszer, ami tablettaként pótolja a sósavat, de csak a gyomorban oldódik fel.)


Vagyis kedves okoskodó, értem én, hogy azt hiszed, nagy tudással rendelkezel, mert buta feltételezésekbe bocsátkozol, azonban itt végső soron más életéről van szó, talán összeszedhetnél annyi érettséget, hogy nem az ő kárára játszod itt az eszed.

Vagy azok kárára, akik azt hiszik, tényleg szétmarja a gyomrukat a C-vitamin. Ingerelheti a sérült felületeket, de nem marja szét.

2017. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!