Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vitamin egészségpénztár, OTP...

Vitamin egészségpénztár, OTP egészségpénztár vagy Kristály egészségpénztár-ba lépjünk a cafeteria keretén belül?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezekhez tapasztalata, Veszprém megyében melyiket tudjuk a legjobban kihasználni? Elsősorban én gyógyszervásárlást láttam hasznosnak, meg herbáriát, esetleg optika stb.Ha veszek mondjuk egy gyógyszert a patikában azt teljes mértékben fizethetem ezzel a kártyával?
2010. jan. 13. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csupán gyógyszerre fordíthatod, hanem pl. egészségmegőrzésre, mint gyógyüdülés, jóga, stb. Én most vettem pl. MBT cipőt és egészségpénztári kártyával fizettem, ami elég nagy megtakarítás. De pl. ha Te vagy hozzátartozód kórházba kerültök, akkor kiemelt kórházi ellátás (értsd: jobb kórterem és jobb ellátás) jár.
2010. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!