Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kisfiamnak fityma szükülete...

A kisfiamnak fityma szükülete volt, vagyis ma huzták fel neki de mint az állat ugy neki esett a doktor nö. Nem szeretnék vissza kerülni hozzá. Hogy csináljam hogy jó legyen és ne fájjon annyira neki?

Figyelt kérdés
jó lenne eggy kis segitség mert nagyon be vagyok rezelve,reszket a kezem ha hozzá kell érnem,mert tudom mennyire fáj neki,elöre félek az estétöl.na meg a pisiléstöl.adjatok ötleteket?
2010. jan. 13. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Főzz kamillát,de a sima melegvíz is megteszi.Lógasd bele a fütyijét,és úgy pisiljen.Este kend be Tetránnal,ha van otthon,ha nincs nem baj.Biztosan csípni fog a pisi,de holnapra elmúlik.És hidd el jobb ha hirtelen,mint állat esnek neki,mert így gyorsabb kíméletesebb.És ne remegjen a kezed,mert a félelmed átragad a gyerekre,és nehezebb lesz neked is,és neki is.

Hogy mire számíts?Remélem szerencsésebbek vagytok mint mi,mert minden igyekezetem ellenére 7 éves koráig kb 39x kelett felhúzni,mert mindíg visszatapadt.

2010. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!