Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szívkatéterezés után meddig...

Szívkatéterezés után meddig kell pihenni?

Figyelt kérdés
Szívritmus zavar miatt lesz szívkatéterezésem. Amiután kiengednek a kórházból mit lehet csinálni?
2014. aug. 12. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
El fogják mondani az orvosok, látva az állapotod.
2014. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy el fogják mondani, de úgy általában meddig kell? és ilyenkor semmit nem lehet csinálni?
2014. aug. 12. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan fokozatosan térj vissza a megszokott életritmusodhoz. Kartételezés után 24 órát feküdni kell.
2014. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Iskolába mehetek majd a beavatkozás után 3 nappal?
2014. aug. 13. 21:52
 5/5 anonim válasza:

Azt mondom, nem! 1,5 hete volt katéterezésem, itthon vagyok táppénzen. Min. 3 hét, azt mondta az orvos. Hétről hétre fokozatos terhelés, emelés. Műtét után egy éjszakát bent voltam, másnap hazaengedtek. De semmit nem csinálhattam. Max 1 újságot meg a telefonomat emelhettem. Vezetés is kilőve. Semmi sport, semmi terhelés. CSak fokozatosan.


33/f

2021. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!