Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szívkatéterezés? Kinek volt?...

Szívkatéterezés? Kinek volt? Nagyon rossz? Sikeres volt az első?

Figyelt kérdés
Még azt nem értem,hogy mindenki máshogy írja ezt a szívkatéterezést! Van olyan akinek ritmuszavar miatt csinálják,akkor tényleg úgy van,hogy adrenalint vagy valamilyen izgató szert nyomnak beléd,és az előidézi a ritmuszavart,és akkor az orvosok jól látják honnan érkezik,és azt égetik ki,és ez felváltva megy adrenalint benyomják-utána az ellenszerét vagy mit nyugtatót-utána égetnek,és valóban ezt történhet akár 2 óráig is vagy ez az én agyszüleményem? Úgy emlékszem ezt olvastam valahol,nekem rohamokba jelentkezik nagyon gyors szívverés,ezért félek! Ilyenkor nem tudok egy helyben feküdni! Mi lesz ott velem? Félelmetes! Vajon adrenalin nélkül is látják a ritmuszavart?

2014. máj. 19. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!