Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van köztetekl akinek van...

Papp Péter kérdése:

Van köztetekl akinek van ismerete Orvosi ellátással kapcsolatban Best Dr. Vagy Medicover szolgáltatásról?

Figyelt kérdés
tapasztalatok, éves díjak, vizsgálati díjak

2014. aug. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Medicovert néztük anno(kb.egy éve)

Többféle(talán 3) csomag van,valamelyik csak alapszínű ellátást valamelyik kórházi vip szolgáltatást is tartalmaz.

Árak eltérőek,volt olyan biztosító,aki kedvezőbb áron kínálta a Medicover szolgáltatásait,mint maga a Medicover.


Végül nem kötöttünk szerződést,

mert még szerződés nélkül,mikor igénybe vettem az egyik rendelést,nem igazán voltam megelégedve

illetve a biztosítás nincsen s.o.s. dolgokra.Értem ezalatt ha hétvégén történik valami vagyha kéztörésed van,ugyanúgy "sima" ellátást kapsz egy rendes kórházban

2014. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hááát, köszönöm. Nem vagyok biztos benne, hogy évi 600.000,Ft a 4 tagú családra szükséges kiadás lenne.... :(
2014. aug. 15. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,mi is így láttuk.

Ha nem nagy a baj,akkor azért lehet találni magánrendelőt szinte bármikor,ha nagy a baj,és s.o.s kellene vmi,akkor a Medicover meg nem játszik..

2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zozi007 válasza:
Csak a hab a tortán, hogy évek múlva is ha rendesen fizetted a díjat indoklás nélkül kirakhat.
2014. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!