Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell csinálnia egy lánynak...

Mit kell csinálnia egy lánynak a természetgyógyásznál és mit egy fiúnak? Egyáltalán mit csinál a természetgyógyász?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is nemrég voltam természetgyógyásznál,hozzáteszem először.Mamám rángatott el, mert sokat fáj a hasam ha eszek,nem önszántamból mentem:) Nagyon érdekes volt! Bementem,egy idősebb bácsi várt,kb 50körül lehetett.Köszöntünk,leültünk az asztalhoz.Semmit nem kérdezett rólam.Semmit.Volt az asztalon egy tábla,azt hittem valami hókuszpókusz kellék.Mondta,hogy rakjam rá mindkét tenyerem a táblára.Ő pedig a kézfejem fölött lógatott egy ingát,ami néha kilengett a táblán lévő számok meg figurák meg mindenféle firka fölött.Ezt kb 10 percig csinálta.Közbe néha valamit lejegyzett egy darab papírra, nem tudom mit mert nem akartam kíváncsiskodni.Aztán elrakta az ingát,és elmondta mi a bajom!! Pedig előtte semmit nem beszéltünk!! És kiolvasta az ingából...hihetetlen volt.Hátrament a kis szertárába,és hozzott elő szárított füveket,meg ilyen dolgokat.Elmondta,ráírta melyik mire való hogyan főzzem le (mert nem mindegy mikor teszed meg hogyan)stb.Eszméletlen volt.És amit adott füveket azt rendesen ittam ahogy kellet,és megszűntek a panaszaim.Sőt más egyéb panaszomra is adott füvet,olyanra ami még a fejembe se volt,hogy azért megyek.Hanem csak a hasfájásom miatt mentem.ÉRdemes elmenni.Természetes anyagok,igaz nem olcsó,de jobban kijössz,mintha teletömnéd magad mesterséges anyagokkal.Ja és a bácsi,mint kiderült,75 éves volt... én meg 50-nek néztem.Amugy belgyógyász volt egykor.Menj el ne sajnáld a pénzed!Megéri!!
2010. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

22:00

Téged rendesen átvertek! Nem a füvektől gyógyultál meg,hanem attól,hogy elhitted,hogy ez majd meg fogsz gyógyulni és ezért működik.

2010. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ukmukfuk87 válasza:
Nem verték át. A gyógynövények igazi orvosságok. A gyógyszerek csak beteggé tesznek. Tünetet gyógyítanak. Az benne az üzlet.
2014. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!