Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tyúkszem kezelése nagy átmerűj...

Phandaa kérdése:

Tyúkszem kezelése nagy átmerűjű mi a teendő?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál kifagyasztotta előszor mar nagyon nagy az eggyik kb olyan mint az 5forintos nagyon faj irt ki ecsetelot bekentem vele de nemvirok raalni aztmondta jarjak minden heten hozza h majd fagyasztja es kenjem az ecsetelovel felek h tovabb romlik es megugyse fogok tudni jarni mert be is van lilulva a legnagyobb az mellet jo sok darab van korulote pont a legrosszab helyen van :/ mit csinaljak szerintetek ? Hasogat lila fel van puposodva elnezest a helytelen irásert felvidéki vagyok
2014. aug. 22. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is jártam, eleinte nagyon rossz volt, de négy kezelés és rendszeres ecsetelés után szinte nyomtalanul eltűnt. Nekem folyt belőle vér, genny, víz, minden. Kezelni kell, pont így, ahogy a bőrgyógyász csinálja.

És ha megkérhetlek, a helyesírásodért ne hivatkozz arra, hogy felvidéki vagy. Arról, hogy nem tanultál meg helyesen írni, nem Felvidék tehet, hanem te.

(egy szintén felvidéki...)

2014. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben bocsi nem az hogy nem tanultam meg , hanem telefonról vagyok és így gyorsabb írni

Anyukám próbalta reszelni nem bírom mert annyira be van dagadva hogy ha hozzáér csíp ég

2014. aug. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!