Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az hogy egy fájdalom...

Miért van az hogy egy fájdalomcsillapító sem használ?

Figyelt kérdés
algoflex, algoflex-m, algopirin, meristin, contramal, flector EP rapid, troparin. Már mindet kipróbáltam és egyik sem csillapítja a menstruációs görcseimet. Miért van ez?
2010. jan. 15. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Végezz inkább erre való tornagyakorlatokat, by google.
2010. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem azért van hogy szarok a fájdalomcsillapítók hogy minél többet eladjanak belőlük,és elhitessék az emberekkel hogy használnak,közben meg nem. Kérem szépen Hungária tiszta átbaszások országa...
2010. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hozzászoktál, próbáld ki a Saridont. Vagy gyógyteát.
2010. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából gyógyszer ellenes vagyok és nagyon ritkán veszek be és akkor is már kétségbeesésemben de akkor sem hat :D szóval a hozzászokást kizárhatjuk, mert körülbelül 3 havonta van szükségem rá és akkor is 2-3 napig maximum
2010. jan. 15. 17:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg melegíteni a hasd, oldja a görcsöket, Meleg vizes palackkal pl.
2010. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasmelegítés és cickafarkfű tea. Írd be a keresőbe, rengeteget kidob! :) Ilyenkor áldom az eget, hogy sosem szoktam görcsölni, semmi bajom nincs a vérzésen kívül.
2010. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, majd kipróbálom. És amúgy a gyógyszerek mért nem csillapítják a fájdalmat? Mért nem blokkolják nálam azokat amiket másoknál igen? Bocsi hogy ha hülyeségeket mondok de úgy tudom hogy a neuronokat vagy miket blokkolják. Mitől függ hogy kinél milyen mértékben használ?
2010. jan. 15. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:

17:49-es

Hungária, mi? Külföldön direkte nem is forgalmazzák egyiket se, gondolom.

2010. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a troparin nekem sem használt semmit sem.

Szerintem legközelebb tedd azt, hogy ha érzed hogy meg fog jönni, még mielőtt fájni kezd a hasad(!!) akkor vegyél be algoflex forte-t. Egy egészet vegyél be. Ha elkezd fájni, akkor melegítőpárnával melegítsd a hasad, amíg el nem múlik a fájdalom. Nekem ez bejött. Nálam az is kell, hogy még akkor bevegyem a gyógyszert, mikor nem fáj a hasam, vagy akkor, amikor elkezd fájni, mert ha akkor veszem be, amikor már nagyon fáj, nem használ..

2010. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mitől van hogy ha az elején veszed be akkor hat utána már nem? Néha nekem is ilyen. Elég érdekes dolgok ezek :D
2010. febr. 10. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!