Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térdfájdalomra lehetséges,...

Térdfájdalomra lehetséges, hogy a beteg tudta nélkül morfiumot adnak be? (Ez csak fájdalomcsillapító, nem fog fájni . Szöveggel)

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 14:17
 1/8 poiu ***** válasza:
Ha megkérded, hogy mit ad be, az orvos köteles megmondani. Durva fájdalomcsillapítót balesetnél adhatnak. Ha egyszerűen csak fáj a térded, akkor nem adhatnak morfiumot.
2011. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg morfiumszármazékot, és ez nem ugyanaz.
2011. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. "Széttört" térd esetén beadhatott? (Nem lett megkérdezve az orvos, ez tény!)
2011. febr. 18. 14:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. febr. 18. 14:23
 5/8 poiu ***** válasza:
Utólag is megkérdezheted, a morfiumról az orvos pontos nyilvántartást vezet. Mit jelent, hogy "széttört"? Sportolsz?
2011. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eltört a térdkalács, és a porcok is váltak. Sportolok, igen, sportbaleset volt, és csak azért kérdezem, mert akkor hirtelen minden elmúlt, kábítottnak éreztem magam, nem tudtam túl sokat magamról a többiek elmondása szerint. Most viszont kifejezetten érdekes érzéseim vannak, és megint hatalmas fájdalmaim. Gondoltam felteszem itt a kérdést, mielőtt az orvost megrohamozom vele, mert lehet őrültség, és nem szeretnék nevetségessé válni előtte, csak hát.. :S
2011. febr. 18. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azért adott súlyos baleset esetén orvosilag teljesen indokoltan.Ezt először elfelejtetted írni! Az hogy jönne ki hogy az orvos látja az állapotodat és töled kérdezné meg adjon e be megfelelő csillapítót? Neki az kötelessége a megfelelő kezelés alkalmazása, mert ha elmulasztja akkor őt vonják felelősségre.
2011. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Ez durva, valószínűleg lórúgásnyi drogot kaptál, ahogy ilyenkor kell. Csodállak, hogy ilyen higgadtan beszélsz róla. Szerveztél valamit, hogy ha a hétvégén erősödik a fájdalmad, legyen kihez fordulnod?
2011. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!