Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Hogy tudom kideríteni, hogy hozzátartozóm melyik kórházban fekszik?

Figyelt kérdés
Testvérem kedden felhívott, hogy leamputálták a lábát. Éjjel került kórházba Budapesten, de nem tudja hova vitték be. Azóta nem tudom elérni. Életjelet nem adott magáról. Pesti barátai sem tudnak róla semmit.
2014. szept. 6. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik kórházat felhívod és ott simán kiderül.
2014. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordulj a Rendőrséghez, mert ha csak úgy odatelefonálsz kórházakba, nem biztos, hogy neked kiadnak információt.
2014. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedden felhívott téged és te most kavarsz? Könyörgöm szombat van...Másnap vagy még aznap menned kellett volna hozzá.
2014. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, hogy a mentőszolgálat nagyon segítőkész, én őket hívtam, amikor anyu kórházba került, és nem tudtam, hova vitték. Időpontot kértek, nevet, milyen problémával vitték be, hol, és meg mondták. Nagyon normálisak és kedvesek voltak velem a telefonban.
2014. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Újabb fejlemény?
2014. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltad?

Nem lehet hogy az Országos Baleseti Intézetben van?

Balesete volt?

2014. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!