Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti mit tennézek a helyemben?

Ti mit tennézek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy ébredtem,hogy iszonyatosan fáj a torkom.Aztán elmentem suliba,de már nagyon rosszol voltam ott is.6 órám volt ma gondoltam azt még megvárom és nem megyek haza előbb.Mikor hazaértem 38 volt kereken a testhőmérsékletem meg ilyen fehér hólyagok voltak a torkomon.Most értem haza az orvostól,aki mondta,hogy tüszős torok és mandulagyulladásom van és holnap nem menjek suliba,meg hogy ad egész jövő hét hétre tesi felmentést.Amikor hazaértem ,akkor láttam,hogy a felmentést Elfelejtette beírni.Nos,azt tudni kell,hogy nálunk a szülői felmentést nem fogadják el és,hogy igen fontos lenne az a felmentés,mert minden nap van tesi órám és a tanár kegyetlen,esőben is kint futunk fél órán keresztül minimum és emiatt nem tudok rendesen meggyógyulni,mert a torkomnak ez nem tesz jót.Az orvosok meg mondta,hogy ha nem leszek jobban,akkor menjek vissza hétfőn.Szerintetek visszamenjek a felmentés miatt hétfőn?(ma már nem rendel én voltam az utolsó,tehát ma már nem tudok visszamenni).

2014. szept. 11. 15:49
 1/7 A kérdező kommentje:
*tennétek..(bocsánat a hibákért csak telefonról vagyok).Ja és amúgy egy tizedikes lány vagyok.
2014. szept. 11. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszamennék a legközelebbi rendelési napján. Az valószínűleg holnap van, megkapod az igazolást, és senkinek sem kell magyarázkodnod hétfőn.

Vagy ha megkéred anyukád, biztos szívesen bemegy az orvoshoz beíratni az igazolást munkába menet.

2014. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnap nem rendel?Telefonálj oda hogy írjon egy ilyen papírt,és majd a portán valamelyik családtagod átveszi.
2014. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legközelebb hétfőn rendel és a felmentést a sulinkban csak ellenőrzőben fogadják el.
2014. szept. 11. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az orvoshoz, viszont olyan nincs, hogy nem fogadják el a szülői igazolást. Persze, nem írhat anyukád orvosi hosszúságú igazolásokat, de ilyen nincs, hogy egyáltalán nem írhat... Anyud helyébe én már bementem volna, és ráborítottam volna valakire azt a bizonyos asztalt :DD.
2014. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly eltört tesin az ujjam és a tanár meg sem engedte,hogy leüljek.Kaptam 2 hónapos felmentést,egy hétig engedte meg,hogy ne tesizzek,de abban az egy hétben meg nekem kellett rendet raknom a tesi szertártban törött ujjal.
2014. szept. 12. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
De ilyen nincs! Mármint, van látom, de ezt nem teheti meg, nincs hozzá meg a jogköre, és ezt persze nem is neked kell az eszébe juttatni, hanem egy felelősebb személynek, de eszébe kell! Mondjuk, az már más kérdés, hogy az ilyen emberekkel szemben a sarkadra kell állni (ezt majd úgyis megtanulod), mert különben azt hiszik, bármit szabad. Én egy tollpihét nem raktam volna a-ból b-be törött ujjal...
2014. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!