Ez normális? 13/L

Figyelt kérdés

Ma kapott a 7.évfolyam oltást..Minden osztály..Olyan 11-től megkapta minden gyerek..Mikor végzett az osztályunk mentünk matekra..És nekem nem kellett 5 perc és elájultam..Fiúk vittek le a 2.emeletről az orvosi szobában elment vele 5 perc de még mindig olyan állapotban voltam..Többi osztály oltása csúszott miattam/nem tehetek róla/..10 perc után magamhoz tértek..Felhívták anyukámat de nem tudott bejönni értem,mert nem volt otthon,elment le Szekszárdra papírokat rendezni..Egyik tanárnő felajánlotta,hogy ő hazavisz autóval és ott lesz velem..Nem így lett..Orvosi szobában maradtam többieket közben oltották be..Anyukám a suliba is ért,hazavitt..És olyan fél4-re hazaértünk..Mert még bevásárolt stb..Én feljöttem a szobámba..És aludtam majd 4 órát..Tiszta fehér vagyok,náthás,40 fokos lázam van(2 perce mértük meg)..

Ui:Ez minden oltásnál ilyen,egyiknél majd 2 hétig voltam beteg



2014. szept. 11. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, ha nálad általános, hogy így reagálsz az oltásokra, nem szabadna egyet sem kapnod.
2014. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az oltások veszélyesek, és a legtöbb esetben semmi szükség rájuk. Ne engedd magad beoltani, mert meg is nyomorodhatsz attól a sok szartól ami egy ilyenben van, higanytól kezdve minden, tartósítószerek ilyesmi, olyan ez is mint az antibiotikum, semmit nem ér, de legalább felfordulhatsz a mellékhatásoktól.
2014. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ma nem is voltam iskolában..40 fokos lázam volt egész délelőtt,náthás vagyok,alig van hangom..Most már csak hőemelkedésem van náthás vagyok már hangom sincs..Voltam orvosnál..Hát remélem minél hamarabb meggyógyulok!!
2014. szept. 12. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem normális,igen nagy vita zajlik hogy túl vannak oltva a magyar gyerekek,a sok oltás az immunrendszert is károsítja,gyengíti jobban mondva és arról is szó volt még mindig kapnak olyan oltást a gyerekek amit már más országokban a 70-80-as évektől beszüntettek,a rádióba kb fél éve volt orvosok között ebben a témában vita.


Az oltások bizonyos emberekből ellenrekaciót váltanak ki.VEszélyesek tudnak lenni.Egyszer a tv-ben nálunk itthon egy akkor 16 éves fiú szerepelt aki miután megkapott valami hepatitisz oltást azt hiszen(kb 1-1,5 éve volt)haza ment otthon rosszul lett,nem tudott lábra állni és a végén a lábára ment az egész,elbúcsuhatot a járástól,tolószékes lett.

A szülei hiába pereskednek nem akarják el ismerni hogy az oltás miatt volt,hogy az oltás váltot ki belőle ilyen ellenrekadiót a szervezetére.Semnmi baja nem volt amíg nem oltották be.


Olyan tanulmányok is voltak hogy bizonyos oltások után igaz csak a gyerekek 3%-éka enyhe autista lett,de ha a te gyereked lesz benne a 3%-ékba akkor már nem olyan kis arány.


A szervezeted reagálált így az oltásra,de rendbe fogsz jönni.


Nagyon éles viták vannak az oltásokról!

2014. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ma már mentem iskolába...igaz visszaestem,de már jobban vagyok:) Hétfőn voltam suliban,kedden-szerdán nem,ma újra igen

2014. szept. 18. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!