Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olcsó MRI vizsgálat? (legkedve...

Olcsó MRI vizsgálat? (legkedvezőbb árú)

Figyelt kérdés
Bárhol Mo-n. Tudom hogy 'olcsó' igazából nincsen, legalábbis számomra elég megterhelőek az árak. Viszont feltétlen kéne, egy teljes test MRI. Az a kérdésem, hogy hol a legolcsóbb? 230e ért találtam a legolcsóbat..

2014. szept. 17. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Függően attól, hogy mit szeretnél sokkal olcsóbbak is vannak.


Teljes test angio -> 80E

teljst test tumor kutatás -> 130E


[link]



raditecnél natív van csak -> 79E


mediworplusnál

-> 80-a natív

-> 130 a kontrasztos

-> 150 az angio


Egyébként nem tudom, miért kell feltétlen egy teljes test MR-> egyelőre még nagyon új technika, nem egy csodamódszer (bár tudom annak tűnik), de tény, hogy pl tumorkutatásra/angiora nagyon jó lehet. Azonban ilyen "semmi bajom nincs, de zárjunk mindent" típusú vizsgálatokra nem jó.


Ha ajánlanom kellene-> menj a Pécsi Diagnosztikai központhoz (első link), ahogy látom tudományos kutatásokban is foglalkoznak a témával + PTE egyik kara képalkotósokat is képez, szóval szakemberből sincs hiány.

2014. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!