Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek fejtetű ellen?

Mit tegyek fejtetű ellen?

Figyelt kérdés
A lámyom nyaralásbòl tetűt hozott haza. Pedexel lekezeltem a serkèket egyenként leszedegettem,òrákat ültem a haja felett. Sajnos ennek ellenére megint tele van serkèvel. Mit tegyek,hogy teljesen kiöljem? Azt hallottam,hogy a 20%- os ecet ès a hajvasallò teljesen kiöli a serkèket is. Igaz ez? Pròbálta már valaki ezeket?
2014. szept. 21. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a tetűirtó megöli a serkét is. Biztos maradt élő tetű. Az ágyneműjét ilyesmiket, törölközőjét is mosd ki! MIndent! És mehet még egy tetűirtás. A serkéket csak le kell húzogatni utána.
2014. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lekezelem megint Pedexel ès kipròbáljuk a Paranitot is,azt sokan dicsèrik. A serkèket mindìg lehùzkodom,de mèg ìgy is van, hogy sajnos ùjra vissza jönnek :(
2014. szept. 21. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A serkék nem mászkálnak. Azt a kifejlett egyedek rakják.
2014. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát bizony csak serkèket találok,bogár nincs. Pròbáltuk a Paranitot ès egyáltalán nem jó!!! Sz...t sem èr.
2014. szept. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!