Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözéssel észrevehető...

Gyomortükrözéssel észrevehető a daganat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy gyomortükrözésnél a patkóbélig teljesen átvizsgálnak, így, ha valamilyen elváltozás van, akkor azt is észlelik. Ha viszont ettől lentebb, a belekben van a probléma, akkor azt vastagbél tükrözéssel vizsgálják.
2014. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát , akkor nincs daganatom. legalábbis ott
2014. szept. 23. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy észrevehető.
2014. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor 100% nincs daganatom, csak bebeszélem magamnak a f***ságokat, és amiatt nincs étvágyam sokszor, és azért nem tudok rendesen aludni?
2014. szept. 23. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid? 100 %, hogy nem vagy rákos, mert azt észrevették volna.
2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ideges vagyok, kedvtelen (pláne nappal,este mindig jobb kedvem és étvágyam van) 4-5 óra alvás után felkelek, és nemigen alszok vissza, vagy ha alszok is nyugtalanul. amúgy úgy érzem, sokszor, hogy nincs étvágyam , és nem is eszek sokat .
2014. szept. 23. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a depresszióm.
2014. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem...Nekem ez már lassan 1 hónapja megy, voltak olyan napoka amikor jól voltam, de az hamar elmúlt
2014. szept. 23. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb gondod lenne az emésztőrendszeren belül, akkor 1 hónap után, már lennének komolyabb tüneteid is. Ennek ellenére ha már voltál gyomortükrözésen és ott semmit nem találtak, de mindenképp meg akarod nyugtatni magad, menj el végbéltükrőzésre is. Azzal ki tudják zárni azt is hogy van-e polip a beleidben, ami esetleg okozhat anyagcserezavart, és amit ha időben észlelnek és kezelnek meguszhatsz egy későbbi bélrákot, mert ha már csak azt veszik észre akkor gond van.

Egyébként pedig kérhetsz teljes kivizsgálást is, akkor minden szűrő vizsgálátot megcsinálnak, persze úgytudom TB-re csak akkor, ha egyébként az orvosilag indokolt, de a háziorvosodtól ezt meg tudod kérdezni, és ha ő úgy gondolja a tüneteid és a felvetéseid alapján, hogy ki ki kell vizsgáltasson akkor ugyis elküld.


Az étvágytalanság önmagában lehet tünete amennyire én tudom a már említett depressziónak, valmint valami krónikus fertőzésnek, de simán csak a rendszeres alkoholfogyasztásnak és a dohányzásnak is.

2014. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!