Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kényszerbetegségre antidepress...

Kényszerbetegségre antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Kényszerbetegségemre, bár nem vagyok depressziós, de hasonlóan a depressziós betegekhez, nekem is anti-depresszánst írtak fel.

Félek, hogy azon kívül, hogy (remélhetőleg) segít a kényszerbetegségemen, hangulatváltozást fog okozni. Eddig hál Istennek sikerült magam megvédenem, túlküzdenem minden depresszív hajlamomtól, és túljutottam az ilyen problémákon (csak a kényszerbetegségen nem), viszont félek, hogy ez a gyógyszer teljesen össze fogja kuszálni az érzelemvilágomat az első hetekben (vagy akár később is). Nagyon kíváncsi vagyok minden tapasztalatra, illetve olyanok véleményére, akik tudnak valamit a témáról... És előre is köszönöm...


2014. okt. 5. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Kényszerbetegséget antidepresszánssal szoktak gyógyítani, abszolút. Ne nyugtalankodj, szedd be!

A kényszerbetegség nem zokott depresszióvAL TÁRSULNI,

ettől a gyógyszertől ne félj:az antidepresszánsok NEM OKOZNAK DEPRESSZIÓT! kiegyensúlyozottabb leszel, azt várjuk tőle, hogy ritkulnak, majd megszűnnek a kényszergondolatok, ill. a kényszercselekvés. Ez nem megy gyorsan, adj időt a gyógyszernek, ill magadnak. A kismértékű javulásnak is örülni kell. Ha naplót kell vezetned, légy őszinte benne magadhoz-és az orvosodhoz, ő ugyanis jó úton jár, amikor hangulatjavító gyógyszerrel akar gyógyítani-a szerotoninszint emelésével a kényszerbetegség ma már gyógyítható-higgy az orvosodban!

2014. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!