Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Raestem a konyokomre egy...

Raestem a konyokomre egy pluson kinyujtva pihentetem de ha picit is felemelem, majd lerakom faj nagyon! Beszur, Luktet mintha a csontal lenne valami? Vagy nemtudom:ssss

Figyelt kérdés

Lett egy eleg nagy seb a konyokomon ami le lett fertotlenitve, es be lett kotve,.. Most befasliztam , tudom

Mozgatni hajltani is viszont rettentoen faj igy az egesz karom zsibbad es belenyilal olykor, azt mondta a tesom megvan randulva mert elrantott a kutya es ugy estem el..!

Kerdes: lehet ezzel komolyabb baj vagy majd elmulik, vagy nem art megmutatni orvosnak , hogy lehet hogy a csont elrepett vagy valami?? SOS!!


2014. okt. 10. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
most a kutya sétáltatott téged, vagy mi?
2014. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meglatott valamit, es olyan a poraz h igy folyamatosan megy kotel, es ugye 5 m es elvileg es egyszer csak megall, es szaladt szaladt es egyszer csak elfogy az ilyen tokba a kotel es en fogtam es elestem de itt nem ez a lenyeg hanem a kezem
2014. okt. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!