Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos váltásnál milyen...

Háziorvos váltásnál milyen részletes vizsgálatra számíthatok?

Figyelt kérdés
Most fogok háziorvost váltani, és azt szeretném kérdezni, hogy amikor megyek hozzá átjelentkezni, mennyire részletesen fog megvizsgálni? Vagy ilyenkor nem csinál semmit?

2014. okt. 29. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vidd el a régebbi papírjaidat, amik fontosak lehetnek. pl műtét, törések, allergia.

ha szedsz valamilyen gyógyszert bediktálhatod.

nálam ennyi volt,de biztosan orvosfüggő.

2014. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha szemüveges vagy, akkor annak a papírjait is elviheted.
2014. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De a papírokat, meg a rendszeresen szedett gyógyszereimet nem neki kéne átkérnie a régi orvosomtól?
2014. okt. 29. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a dokitól függ, illetve a korábbi betegségeidtől, korodtól.


Nekem, mikor váltottam megcsinálta helyben az alap vizsgálatokat illetve elküldött laborba. Mivel minden rendben volt, szemészetre (nagyon rossz a szemem) meg rendszeresen járok, így rákérdezett, hogy van-e valami panaszom és mivel nem volt ennyiben maradtunk.

2014. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a doki kerte ki az elözö haziorvostol a papirjaimat.Vizsgalat nem Volt,csak feltett nehany kerdest.
2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alap vizsgálatok alatt mit értesz? Most fogok váltani gyermekorvosról felnőtt orvosra
2014. okt. 29. 10:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Alap vizsgálatok alatt tényleg az alapokat értem. Mért egy vérnyomást, meghallgatta a tüdőm, megnézte a torkom, a gerincem, megnyomkodta a hasam (nem tudom az miért jó, máj vagy esetleg sérv miatt?) mért egy súlyt és egy magasságot. Illetve kérdezett pár dolgot.
2014. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ,igen ezek tényleg elég alap vizsgálatok
2014. okt. 29. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
nem vizsgál meg, lefénymásolja a TB kártyádat, és felírják az adataidat. Ha nem vagy beteg, akkor nincs miért vizsgálnia.
2014. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez lenne kézenfekvő, de látod itt mindenki azt írja, hogy volt vizsgálat is...
2014. okt. 31. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!