Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kisvárdai kórház! Gyerekosztál...

Jacama kérdése:

Kisvárdai kórház! Gyerekosztály. Szerintetek kell-e beleavatkozni és van-e értelme?!

Figyelt kérdés

Nagyon sok rosszat hallottam ,meg tapasztaltam is a Kivárdai kórhaz, gyerekosztály ,ambulancia, Ildi nevű adminisztrátor hölgyel kapcsolatban Külföldi állampolgárságú betegektők feketén, erőszakosan pénzt követel. Még 10évvel ezelőtt 1ezer ft-t , most pedig 5000 ft-t, de úgy, hogy meg is mondja neked , hogy adjál pénzt neki, és ha mondod, hogy nincs, akkor azt válaszol, h akkor menj vissza Ukrajnába és ott kezeltesd a gyerekedet. Ingyen védöoltásokkert 8 000 ft kér. Ha nem adod oda neki a pénzt, akkor nem adja oda a recepteket , amiket a az orvos mar kiirta.

Egyszerűen zsarolja a külföldieket. Rokonaim a kasszaba fiztnének be, de egyszerűen ez az úndok nöszemely akkor is követelödzik. De nagyon durván.

Most már azt csinálja, hogy magának kéri az 5000 ft, és még adjanak 5000 ft neki, amit ő majd odaadja a Főorvosúrnak! ( ez a húgommal most csinalta meg)! -szerintünk nem adja oda a főorvos úrnak.

A Főorvos úr nagyon tisztességes ember, nem követel semmit, és tényleg mint igazi orvos , segíteni próbál mindig magyaroknak is, meg külföldieknek is. Úgy gondoljuk. Hogy ő nincs tisztában, hogy az Ildi miket csinál a háta mögött!!!

Én arra gondoltam, hogy irok levelet vagy az osztályvetezőnek vagy igazgatónak, vagy adminisztrátor főnöknek erről. Mert egyszerűen felhábórító.nem érdekli őt , hogy mennyire beteg a gyerek, vagy szegény -e az a család.. Szó szerint mindenkitől követel, és nem is kedvesen, hanem erőszakosan. Pl a multkor nagynéném a gyerekkel feküdtek bent, a kezelő orvos zárojelentést leirta, a rokonaim mindent rendeztek, kasszaba befizették, és Ildi mondta, ameddig nem fizetnek neki is, addig nem adja ki a papirokat, mega a receptet. Rokonom mondta, h nincs pénze, és Ildi erre, hogy kerítsen valahonnan.

Amiatt is gondolkodok írni az igazgatónak, hogy tegyen valamit, mert Ildi azt véli, hogy mivelhogy külföldiekről van szó, úgyse csinálnak majd semmit.

Kérem a véleményeteket. ( bocsi helyesirasi hibakert)

P.s:ukrajnaban nagyon rossz az egeszsegugy, amitt jarnak at. De nem ingyen kell, hanem fizetnek a kaszaba, meg annak, akinek gondolnak, de neigy.



#korrupció #gyerekosztály #Kisvárda kórház
2014. nov. 4. 12:32
 1/8 anonim válasza:
Egy két ilyen követelőzést felvenni hangrögzítővel és lejátszani a főnökének, vagy szimplán Őt zsarolni ezzel! Főleg ha jogtalan! Mondjuk elég birkák vagytok, ha hagyjátok magatokat zsarolni.
2014. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is mondtam nekik, h miért hagyják magukat. De szerintem gyávák , vagy inkább konfliktuskerülők. Meg kb. örülnek, hogy Fő orvos fogad őket. meg nem mindenki beszél magyarul..

Én nem turném, viszont én utoljára 10 évvel ezelőtt voltam ott. De ugy erzem, h gaz, h senki nem avatkozik bele...

2014. nov. 4. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelentsétek az Önkorinál
2014. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy a Kórház igazgatóságon
2014. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis a csaj feletteseinek kéne panaszt tenni
2014. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha külföldi vagy és itt Magyarországon nem fizeted a társadalombiztosítást, akkor nem veheted ingyen igénybe a magyar egészségügy szolgáltatásait.


Annak a költségeit neked vagy a biztosítódnak ki kell fizetnie.


Na már most ha ezek az orvosok és nővérek feketén pénzt kérnek tőled, akkor valószínűleg az van, hogy magyar TB számra számolják el az ellátásodat és a pénzt meg zsebre teszik.


Ez csalás és én mint magyar állampolgár aki fizeti a TB-t nem igazán örülök ennek.


De Te nem tudsz ezzel mit csinálni, mert amennyiben feljelented őket és fény derül a csalásra, lehet, hogy az eddig igénybe vett szolgáltatásokat is kifizettetik Veled, ami akár több százezres tétel is lehet.

2014. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, mint kulfoldi allampolgarnak ott van kulon tarifa, vagyik a penztarhoz kell menni, es pl. Egy gyerekorvosi vizsgalat 1800 ft. Mi ezt szivesen kifizetink, mert igy jarunk ful-orr -gegeszetre, meg nogyogydokihoz. De Ildinek tok mindegy, hogy penztarnal volta-e vagy nem. Amikor en voltam, a vetkozofulkebe bement, es mondta, hogy adjunk neki 1000 ft, mert h o segit, es ha nem adunk, akkor legkozelebb nem hiv be minket... Nem a magyar TB -t szeretnenk ingyen kapni. :(
2014. nov. 4. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen Ildiről van szó?

Leírnád a teljes nevét privibe?

2014. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!