Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszprémi kórház gyerekosztály...

Veszprémi kórház gyerekosztályán szoktak pénzt adni? Van értelme? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetes volt a kisfiam, amikor tüdőgyuszival bekerültünk az intenzívre. nem adtam egy garast sem, de szerintem el sem fogadták volna. a nővérek és s doktornők is nagyon kedvesek voltak, kivéve egy nővért, de azt leosztottam, muszáj volt, úgy beszélt velem mint akit a seggéből rángatott elő. szóval egészében véve jó tapasztalatom van, pénz nélkül is.
2011. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

???


Már többször voltunk bent, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy pénzt adjak! Miért?


Ha adni akarsz valami miatt, akkor inkább ajándékkosarat/csomagot vigyél, bár nem tudom mire jó, főleg gyerekosztályon.


Mindent elvégeznek rendesen, normális a személyzet is!


Miért vagytok/voltatok bent?

2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nővérek és az orvosok nekünk is szimpatikusak voltak. Nem egy tipikus betegséggel kerültünk be, és sajnos nem úgy tűnt, hogy nagyon próbálnák kideríteni az okokat. Közben hazajöttünk, nem találtak semmit, de a tünetek még mindig vannak, így máshol kell próbálkoznunk...
2011. febr. 11. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a baja, mármint a tünetei?
2011. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!