Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sportorvosi vizsgálaton mitől...

Sportorvosi vizsgálaton mitől függ, hogy csak azt pecsételik, le, hogy alkalmas vagyok e az adott sportra vagy versenyezhetek is?

Figyelt kérdés

Sportorvosi vizsgálaton, csak az alkalmasságit kaptam meg, azt, hogy versenyezhetek azt nem pedig minden eredményem teljesen jó volt. Kérdeztem, hogy miért csak az alkalmasságit pecsételik le az egyesületi tagsági könyvemben és azt mondták, hogy mert először voltam sportkórházba. Lehetséges ilyen? Szerintem ezek nem függnek össze, főleg, hogy máshol voltam sportorvosi vizsgálaton és ott megadtáka versenyzési engedélyt. akarok versenyezni akkor majd verseny előtt újra elkell mennem végig várni a napot a vizsálatok során,hogy megadják az engedélyt?


a válaszolóknak előre is köszönöm.



2014. nov. 5. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!