Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pedagógus munkaköri alkalmassá...

Pedagógus munkaköri alkalmassági vizsgálatban mi van benne? Alkalmas lehetek?

Figyelt kérdés
Frissen végzett pedagógiai asszisztens vagyok, és ebben a munkakörben keresek munkát. Megpályáztam többet is, és néhánynál kérnek alkalmassági vizsgálatot. Pszichiátriai betegként van esélyem megkapni?(légyszi, ne legyetek előítéletesek, hogy aki bolond, miért megy pedagógusnak, nem vagyok bolond, depresszióm és ptsd-m van).
2013. aug. 15. 13:04
 1/1 anonim válasza:

Egy évnél nem régebbi tüdőszűrő, széklettenyésztés (baktériumok) és vérbaj szűrés (vérvétellel) eredményével kell felkeresniaz üzemorvost. Ő kérdez ki a betegségeidről, és állítja ki a kiskönyvedet és az alkalmassági igazolást. A kezelt depresszió nem lehet gond.

Mindenhol kérni fogják az orvosi alkalmasságit, ahol a hirdetés nem írja, ott is. Enélkül ugyanis nem szerződhetnek veled. Törvény szól róla.

2013. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!