Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jövőre meg szeretném csináltat...

Jövőre meg szeretném csináltatni a füleimet. Hogyan vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés
Szóval azért szeretném megcsináltatni a füleimet, mert szerintem eléggé elállnak. Anya és a tesóm szerint ez felesleges lenne, mert majd kinövöm ezt a korszakot, hogy azt mondom, hogy elállnak a füleim. De nem fogom. Engem ez nagyon zavar, mert szeretném felkötve hordani a hajamat, ha csak úgy simán ki van engedve, akkor meg kilóg oldalt egy idő után. Már nagyon régóta szeretném megcsináltatni. 15 éves vagyok.
2014. nov. 9. 18:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Már többször csináltam meg reggel úgy a hajam, hogy fel van kötve, de már az utcán nagyon kellemetlenül éreztem magam, bújtam, inkább csak a járdát néztem. Az iskolába már be sem mentem felkötött hajjal, mert láttam a tömeget, és belegondoltam, hogy ott fogok elmenni előttük felkötött hajjal, és a fülem látszani fog. Egyszerűen nem bírtam így bemenni, úgy hogy ki is bontottam. Tesi órán kötelező felkötve lenni a hajnak, de én nem kötöm fel, mert annyira zavar a fülem...
2014. nov. 9. 18:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is így volt a melleivel. Éveken át zavarta, de már megszokta. Ne csináltasd meg!
2014. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

TB-re nem hiszem hogy csinálnak fülkorrekciós műtétet, magánpraxisba meg belekerülhet egy ilyen műtét fél millióba is, így nem csodálom ha anyukád nem támogatja az ötletet.

Lehet h csak túldramatizálod h elállnak a füleid, közbe meg csak olyan mint bárki másnak.

Vagy tényleg kinövöd és elfogadod, vagy ha majd lesz rá pénzed, megcsináltatod magadnak évek múlva.

2014. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért a mellek egy kicsit más téma, nem? Mert hát ott van a push-up melltartó. De a fülön műtéten kívül más nem tud segíteni. :( Köszönöm, hogy válaszoltál. :)
2014. nov. 9. 18:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem írtam, de ő mellkisebbítő műtétet szeretett volna csináltatni.
2014. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja értem! :)
2014. nov. 9. 19:52
 7/13 I.B.T. válasza:

Ha elkényeztetett k**rva vagy és nem fogadod el magad úgy ahogy vagy csak azért mert mások azt mondják akkor hajrá. Ha viszont normális gondolkodású ember lett belőled 15 éves korodra és képe vagy oly szinten elfogadni a tulajdonságaidat, ahogy világra jöttél akkor ne foglalkozz senkivel.

Viseld a hajad úgy ahogy akarod. Aki megszól az belül ocsmányabb mint amilyennek téged gondol.

2014. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkényeztetett k**va, és nem értem, hogy ez hogy függ össze azzal, hogy nem szeretem a füleimet. :) Nem mások miatt szeretném megcsináltatni, hanem magam miatt. Nyilván ha valami másnak nem tetszik rajtam, de nekem igen, akkor azon nem változtatok. De ezt a műtétet azért szeretném, mert nekem nem tetszik és így kényelmetlenül érzem magam például felkötött hajjal.
2014. nov. 10. 16:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csinálnák meg, mivel még fiatalkorú vagy. De nem tudom. Annyi ilyen esettel találkoztam már, és általában csak a pácienst zavarta a füle, pedig valójában semmi baj nem volt vele. Csúfolnak miatta?
2014. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már 7 éves kortól megcsinálják. :) Hát eddig csak két megjegyzést kaptam. Egyszer rávettem magam 3 éve, hogy felrakom a hajam tesi órán, és a barátnőm egyből mondta, hogy: Hogyan elállnak a füleid (és közben röhögött). Egyből ki is bontottam. A másik idén volt középiskolában. (most vagyok kilencedikes). Ott tesi órán azért raktam fel a hajam mert 2 km-t futottunk. Ahogy meglátott az osztálytársam felkötött hajjal egyből mondta: Jaj de aranyos füleid vannak (és persze röhögött közben)... És ez az utóbbi azért zavart, mert ahogy meglátott, már mondta is, tehát egyből a füleimet vette észre. Szóval szerintem olyan feltűnő annak aki még soha sem látott felkötött hajjal.
2014. nov. 10. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!