Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen lehetőségeim vannak?...

Milyen lehetőségeim vannak? Sajnos édesapám 69 éves és skizofrén. Jelenleg kórházban van. Állandó felügyeletet igényel.

Figyelt kérdés
Én most váltottam munkahelyet és nem tudom biztosítani neki az állandó felügyeletet.Soha nem gondoltam volna,de most valami bentlakásos otthont keresek neki.Nem tudom hova tudnék fordulni.Talán van itt valaki aki hasonló helyzetben van,volt mint én.Ismer valaki ,nem túl drága otthont pest környékén?
2014. nov. 14. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Otthont, pláne Pest környékén sajnos nem tudok. De nem vagyok benne biztos, hogy egy átlagos szociális otthon fogadná-e (ez a rászoruló állapotától is függhet). Nyilván a szóbajövő otthonokat meg lehet kérdezni. Szerintem érdemes megkérdezni a lehetőségekről a kezelő orvosát -a választható szolgáltatásokról (esetleg otthoni ápolás, választható intézmények), ezek TB-támogatásáról remélhetőleg tud tájékoztatást adni.
2014. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!