Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rehabilitációs ellátást...

Rehabilitációs ellátást kapok, a visszahívásom csúszott 2 évet, ha a mostani felülvizsgálaton elveszik, a 2 évet vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Hallott már valaki olyanról,hogy 2 éve lejárt a megállapított idő (rehabilitációs ellátás),vissza kellett volna hívni felülvizsgálatra,de a csúszások miatt ez még csak most történt meg.Ha azt állapítják meg,hogy javult az állapotom és elveszik az ellátást,az elmúlt 2 évet vissza kell fizetnem?
2014. nov. 25. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te jelentkeztél-e felülvizsgálatra? Mert már nem hívják be az ügyfeleket, úgy kell jelentkezni... Ha jelentkeztél, és tényleg csak a csúszás miatt nem hívnak be, akkor nem lesz visszafizetési kötelezettséged, mivel addig jogosult vagy igénybe venni az ellátást.
2014. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2012 novemberében járt le a megállapított 2 évem és addig is úgy volt,hogy küldtek mindíg papírt az újabb felülvizsgálatról.Vártam ismét a visszahívást,de akkor volt a Tv és a hírek tele azzal,hogy csúsznak a felülvizsgálati időpontok.Én nem is tudtam róla,hogy nekem kell ezután kérnem??? Most küldtek egy papírt,hogy várhatom az időpontot a visszahívásomról.Az egyik ismerőstől hallottam ilyet,hogy visszakérhetik a 2 évre kiküldött ellátást,ha most nem találnak rá jogosultnak!
2014. nov. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!