Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rokkant illetve rehabilitácios...

Rokkant illetve rehabilitácios ellátottak, járadékosok, , akik voltatok már felülvizsgálaton, mennyi időre kaptatok határozatot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden megkezdett ügyintézés határidelye 30 nap. Ha eltelt, ezután lehet érdeklődni, majd reklamálni is.

És egy jó tanács: első fokot fellebbezd meg! Másodfokon hozzák általában a reális dontéseket!

2012. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,,,a tanácsod jól hangzik,,de el kell fogadjam bármi lesz is az itélet,,nekem már július 12-től nincs 1 fillér jövedelmem sem,,valamiből fizetni kell......
2012. szept. 11. 15:15
 3/5 spyboot válasza:
ezt így nem értem...ha ellátott vagy addig pénzt kell hogy kapj,amig nincs határozat.nekem amikor megvonták akkor azt leírták ,hogy ekkor és ekkor már nem jár...ilyen olyan törvény szerint..addig még nincs határozat addig biztosan kapsz annyit amennyit kaptál eddig..ha uj belépő vagy akkor is a határozat meghozataláig várni kell a pénzre...mindkét esetben volt részem..hozzá teszem ,nem a fidesz idejében volt...
2012. szept. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 spyboot válasza:
a jó tanács nem mindig igaz,ha nincs állapot rosszabbodásról orvosi papírod meg se próbáld az első fokú fellebbezést...
2012. szept. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig így is volt minden esetben,,20 év leszázalékolásom alatt.Rehabilitácios járadékon voltam július 31-ig.Miután ez megszünt nincs semmiféle jövedelem,,újra kell igényelni az ellátást és a 20 évem után teljesen új "belépőnek"leszek számítva!Június 15-én beadtam az igényt augusztus 21-én voltam vizsgálaton,most várom a határozatot,de azóta semmi jövedelmem...
2012. szept. 12. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!