Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell háziorvost váltani...

Hogyan kell háziorvost váltani? Keresek egy szimpi orvost, és ő majd átkéri kartonomat, vagy nekem kell elmenni a kartonomért?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta ugyanaz a háziorvosom, anyám intézte. Úgy igazán sose bíztam benne, sokszor volt bántó, lekezelő, és minden alkalommal azt érzem, ha megyek hozzá, hogy nem érdekli mi bajom van, csak felír valami gyógyszert aztán menjek. Évente max. 1-2 alkalommal megyek, bár az utóbbi 3 évben összesen 1x voltam.

2014. nov. 27. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, keresel egy szimpi orvost és ha tud fogadni (nem túl sok már a betege), akkor ő átkéri a kartonodat, de te magad is kikérheted a régi orvostól és elviszed neki.
2014. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!