Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sehol nincs már normális...

Sehol nincs már normális háziorvos?

Figyelt kérdés

Tényleg évente egyszer vagyok beteg. De akkor sem vesznek komolyan.


Első háziorvosommal a következő volt a probléma:

Bementem, köszöntem. Ő is köszönt, megkérdezte hány napra kell az igazolás, mondtam egy dátumot, aztán felírta. Ugyanez a doki öcsémet amikor oltotta, be volt rúgva és a rendelőbe belépve már hallottuk is, hogy hegedűl a termében.


Másodiknál: bemegyek, köszönök. Beszélget a kolléganőjével. Odaszól nekem, hogy mi a panaszom és folytatja tovább a csevegést. Mondommondom, de látom rajta, hogy nem rám figyel. Jó, miután elmondtam a panaszaim, felírt nekem egy lázcsillapítót és mondta, hogy jöjjek vissza 3 nap múlva ha a lázam nem múlik. Ebben az egészben az volt a szomorú, hogy lázas sem voltam. Mondtam is a doktorúrnak, de ő azt mondta attól még beszedhetem.


Máshol is így letojják az embert?


21/F


2014. dec. 1. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tapasztalataim se jobbak sajnos.
2014. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a miénkkel sem jobb a helyzet. Persze, valahol megértem őket, mert volt hogy én is csak betegpapírért mentem, ha nagyon nem tudtam máshogy megoldani, hogy távol maradhassak iskolából/munkából; lehet már annyira azt hiszik, hogy csak ezért mennek oda az emberek, hogy nem is veszik komolyan az egészet. Viszont amikor tényleg gond van, akkor sem figyelnek oda jobban, ami már viszont aggasztó. Szerintem fel kéne tudniuk mérni, ki az, aki kummant és ki az, aki nem.

A múltkor szegény anyukám ment oda, aki nagyon ritkán jár orvoshoz és szinte sosem beteg. Két hétig alig állt a lábán, de a doki szinte meg sem hallgatta. Az bezzeg fontos volt, hogy a könyvelője bent üljön nála rendelési időben egy órát, miközben kint ülni alig tudott szegény anyukám, és nem mi voltunk az egyetlen betegek.

2014. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú!


Én meg most estére belázasodtam és jobban fáj a "tüdőm".

Remélem nem lesz komolyabb bajom, mert visszamegyek elég nagy balhét csapok. Már ez is épp elég megalázó és kínos volt, ahogy fogadtak.

Én elhiszem, hogy keveset keresnek, de attól még nem kéne beleköpni a másik egészségébe!

2014. dec. 1. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém rendes. Figyelmes is. Az egyetlen gond, hogy akárhányszor a váróban ülök, tuti jön valami gyógyszerügynök és lefoglalja csomó időre, vagy ki kell mennie halotti bizonyítványt kiállítani és várni kell csomót. De tényleg lelkiismeretes és civilben is jó arc. :D
2014. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!